Novinky v dětském rostoucím nábytku 2017

Seznam článků

Novinky v dětském rostoucím nábytku 2017

9.8.2017


Dětský rostoucí nábytek MAYER – novinky letošního roku 2017

 

Firma MAYER se stále snaží zdokonalovat svou nabídku. Proto pro Vás v tomto roce přinesla opět novinky ve svém sortimentu!

Jedná se o firmu zaměřující se na kvalitu výrobků a perfektní servis pro své zákazníky.

Novinka

V letošním roce přišla na trh nová řada, která zjednoduší Vaši volbu. Máte možnost snadno vyměnit barevné doplňky stolů. Pokojíček Vašeho dítěte se tak lehce promění z výrazných dětských barev do neutrálních kombinací šedé a bílé, které vyhovují i starším studentům. Můžete si vybrat z provedení stolů šedý se dřevem s barevnými prvky, šedý s bílými deskami a barevnými prvky nebo bílo-bílé provedení.

Samozřejmostí je doladění i ostatních prvků k barvám těchto stolů.

Kontejnery

Můžete si tedy zakoupit nejen standardní provedení kontejnerů, které se liší velikostí, barvou kostry a horní plochou (čaloun, lamino javor). U čalounu je pak samozřejmostí možnost výběru tz 18ti potahových materiálů. A právě k novým stolům jsou doladěny i kontejnery – do bílé ve verzi dvou nebo tříšuplíkové.

Polička se čtecím nástavcem

Nově je nejen standardní provedení šedé se dřevem nebo bílou deskou, ale také provedení čistě bílé. Skvěle doplní stoly. Uchytit se dají na nesklopné desky stolů. Čtecí nástavec je nastavitelný a zasouvací.

Židle

Stejně tak dětské rostoucí židle nabízejí nové designy. Můžete tak lépe doladit i sezení, aby se hodilo do každého pokojíčku. Samozřejmostí je možnost i pro neposedy pořídit židli, která se neotáčí a dítě je tak v klidu. Tuto možnost nabízejí dvě z našich židliček.

Bezpečnost až na prvním místě!

U všech výrobků firmy MAYER je dbáno na bezpečí dítěte. Zaoblené hrany, speciální díl, který zamezí skřípnutí prstu při zvednutí stolové desky i veškeré detaily propracované do posledního puntíku zabezpečí, že i malý školák bude v bezpečí.

Výrobky firmy MAYER si můžete vyzkoušet i na naší kamenné prodejně v Březhradě, zeptat se na doplňující informace či nechat děti vybrat, která varianta by se jim nejvíce líbila do jejich království!