Čím jsou matrace, které prodáváme, tak výjimečné?

Seznam článků

Čím jsou matrace, které prodáváme, tak výjimečné?

26.10.2017

Problémy s krční páteří a se zády jsou jedny z nejčastějších obtíží, které lidé řeší.
Obyčejná matrace Vám pomůže problémy se zády nezhoršovat, ale kvalitní matrace pomáhá dát záda do pořádku a svalům dovoluje potřebný a zasloužený odpočinek.

Kolekce BED TIME vznikla čistě na základech vnímání potřeb zákazníků a potřebě zkvalitnit spaní všem věkovým kategoriím. Vychází z více než 20 ti leté zkušenosti s výrobou a prodejem zdravotních matrací.

Firma pracuje s odlévanými pěnami, které se nijak neřežou. Díky tomu mají maximální odolnost a perfektní vlastnosti. A výhoda těchto litých pěn? Jsou teplotně neutrální, takže Vás, jako běžně dostupné líné pěny, nebudou hřát v letním období!

Základem těchto vysoce kvalitních matrací je kvalitní nosná vrstva matrací tvořena speciálními pěnami od německého výrobce firmy METZELER. Ten garantuje na své pěny pětiletou záruku.

Kolekce matrací vyniká v těchto bodech

  • Vysoce kvalitní pěny o velkých hustotách (čím je pěna hustější, tím výrobek je kvalitnější)
  • Dlouhá životnost (kvalitní pěna= dlouhá životnost)
  • Minimální ztráta dynamických vlastností (matrace nemění vlastnosti i po více letém použití)
  • Česká ruční práce (každá matrace prochází poctivou kontrolou)
  • Možnost vyrobení matrace přímo na míru klientovi
  • Pětiletá záruka díky pěnám Metzeler
  • Teplotní neutrálnost = matrace Vás nebudou hřát v letním období

 

Každá matrace, kterou si u nás objednáte, je na zakázku vyrobený originál. Nikdy nestojí ve skladě. Nepráší se na ní. A pokud potřebujete zvýšit či upravit, vyjdeme Vám rádi vstříc.

Osobní přístup, přátelské prostředí a snadná domluva a spolupráce. To je naše krédo při výrobě a prodeji těchto matrací.

V naší prodejně si můžete vybrat z mnoha druhů matrací. Lehnout si, osahat, vyzkoušet…bude se Vám věnovat vyškolený personál, který Vám poradí a pomůže s výběrem.