Potahy doporučené pro domácnosti se zvířecími mazlíčky

Seznam článků

Potahy doporučené pro domácnosti se zvířecími mazlíčky

9.1.2018

Mají ochrannou vrstvu vyvinutou s inovativní technologií, která se chová jako elastická a flexibilní bariéra bránicí zvířatům, aby se pomocí drápků zasekli do látky a vytáhli z ní nitky.   

Technologie Aquaclean je revoluční povrchová úprava, která umožňuje odstranit skvrny pouze pomocí vody. Údržba je tak velmi jednoduchá a skvrny odstraníte za minimum času.

     

Aquaclean pomáhá lépe odstraňovat většinu skvrn vzniklých v domácnosti (víno, bláto, čokoláda, krémy a další běžné znečištění v domácnosti), usnadní vám tak život a vy získáte více času na důležité věci.

Důležité upozornění:

Přirozenou vlastností této látky mohou být drobné odchylky v barevných odstínech a stínování, na které má vliv například osvětlení v místnosti. Jedná se o plně přirozenou (často žádanou) vlastnost všech žinylkových a vlasových látek.

Praní aquaclean potahů:

- lze prát v pračce na jemný cyklus (max. 40°C)
- používejte neutrální prací prostředky
- nepoužívejtebělící prostředky
- nesušte v sušičce ani na slunci
- neždímejte a nepřekrucujte
- žehlete po rubu
- použijte jemný kartáč

 

ČIŠTĚNÍ POTAHŮ VODOU - POUZE VE TŘECH KROCÍCH:

 

V látkách vhodných pro domácnosti se zvířecími mazlíčky i v klasických omyvatelných potazích (aquaclean) je možné pořídit všechny sedací soupravy, které nabízíme.
K výběru slouží mnoho vzorníků v různých barevných provedeních i různých strukturách látek.

Prohlédnout si naši nabídku sedacích souprav můžete buď přímo zde na našich webových stránkách ZDE>>> v sekci Sedací soupravy. Nebo na naší prodejně v Březhradě, kde Vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem. Otevřeno máme denně 10-19 hodin.

Těšíme se na Vás!