kategorie
Křeslo BELINA
U křesla BELINA je možnost zbaudování relaxačního mechanismu, který se ovládá ručně nebo elektrickým motorem. Nabízíme širokou škálu kvalitních potahových látek a přírodních usní.
Pospíchal
Křeslo BETTY
Betty je moderní křeslo s jednoduchými tvary s výškově nastavitelným podhlavníkem. Vyrábí se v široké škále kvalitních potahových látek. Dřevěné nohy lze namořit na požadovaný odstín dle přání zákazníka.
Pospíchal
Křeslo DORINA
U křesla DORINA je možnost zbaudování relaxačního mechanismu, který se ovládá ručně nebo elektrickým motorem. Nabízíme širokou škálu kvalitních potahových látek a přírodních usní.
Pospíchal
Křeslo LÁRA
LÁRA je elegantní celočalouněné křeslo vyráběné v široké škále potahových látek dle přání zákazníka. Výška sedu je 46cm.
Pospíchal
Křeslo MARS
Křesla MARS se vyrábějí jak v pevném, tak polohovacím provedení. Polohovací křesla jsou vybavena mechanismy ovládání ručně nebo elektrickým motorem, pevná křesla mají úložný prostor - zásuvku a mohou mít sklopné opěradlo s odkládací deskou - stolkem
Pospíchal
Křeslo TRIO
Křeslo TRIO s úložným prostorem a područkami je určeno k sedací soupravě Trio nebo Trio mini. Dále nabízíme taburety ve větším a menším provedení a také taburet křeslo s opěrnou deskou a polštářem.
Pospíchal