Produkty

kategorie
Systém Kreta
Tyto lavice jsou mimořádně vhodné nejen do interiérů sloužících k bydlení, ale i do různých komerčních a společenských interiérů s jídelní nebo odpočivnou funkcí.
Iktus
Systém ONTUR
Nábytek ONTUR Moderní kombinace přírodního dubu s bílou barvou korpusů, zásuvek a dvířek. Propracované detaily uspokojí i náročnější zákazníky.
Dřevotvar Jablonné
Systém PORTE
PORTE - nábytek dýhovaný bukem materiál: buková dýha, bukový masiv, kovové prvky v odstínu hliníku, rámečková dvířka individuální výroba na základě objednávky - velký výběr prvků - dodací lhůta 4 - 6 týdnů
Dřevotvar Jablonné
Systém PORTE DUB
Nové provedení v dubové dýze. NOVINKA, kterou jsme představili letos v březnu na výstavě FOR FURNITURE v Praze Letňanech.
Dřevotvar Jablonné
Systém Trio
Sestavy systému TRIO jsou svým tvarovým pojetím mimořádně vhodné do vysoce moderních prostorů, vytvářených v exkluzivně pojatých bytových i komerčních novostavbách.
Iktus
Systém Troja
Tyto rohové a rovné lavice jsou vhodné nejen do všech bytových prostor, kde mohou sloužit jak ke stolování, tak plnit i pracovní nebo odpočivnou funkci, ale jsou vhodné i pro zařízení společenských prostor jako je například restaurace, čekárna nebo…
Iktus
TABLO
Variabilní sestava v industriálním stylu. Televizní stolek, počítačový stůl, poličky...unikátně a jedinečně sestavené tak, aby Vaše domácnost překypovala nápadem a stylem.
TAP
Tabule na fixy
Tabule obsahuje polici na odložení a omyvatelnou folii na malování se speciálními fixy. Fixy určené k psaní na tabule - DRY-WIPE (za sucha stíratelné).š.72 x hl.12 x v.60 cmMateriál: lamino 1,8 cm, ABS 0,2 cm, folie
Bradop
Taburet 40*40 otvírací
Taburet je vhodný jako doplněk k sedacím soupravám, křeslům, toaletním stolkům atd.
Vaculík